BAŞKANIM OL NEDİR?

Başkanım Ol, UNİ GROUP grup şirketleri ile uzun bir Ar-Ge çalışması sonrasında "Vizyondan Aksiyona" sloganı ile 2021 yılı ilk yarısında Türkiye'nin ilk ve tek "Aday Tanıtım Platformu" olarak Adayların beğenisine sunulmuş, gelen talep, beğeniler ve olumlu eleştiriler üzerine vizyon çalışmalarının başarısı olarak Platforma 2021 yılı sonlarında KKTC ve Avrupa'nın sisteme eklenmesi ile Türkiye, KKTC ve Avrupa'da yapılmakta ve yapılacak olan seçimlerde Aday Tanıtım Hizmeti sağlamaya başlamıştır.

Başkanım Ol, birçok seçim kategorisinde Aday Tanıtım hizmeti sağlamaktadır. Mahalli idarelerin en büyük birimi olan Büyükşehir Belediye Başkan adaylarından en küçük birimi olan Muhtar adaylarına, Sivil Toplum Kuruluşları seçimleri adaylarından Futbol Kulübü seçimleri adaylarına birçok seçim ve aday kategorisine yer verilen Başkanım Ol Aday Tanıtım Platformu adayların seçim kampanyalarını en verimli şekilde sunmalarına olanak vermeyi hedeflemiştir.

Başkanım Ol Platform Geliştirme ekibi, açık vizyonuyla adaylardan ve seçmenlerden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirerek platformun gelişmesi için sürekli çalışmaktadır. Platform ile ilgili bir talebiniz var ise Bize Ulaşın sayfamızdan bizlere ulaşabilir veya [email protected] e-posta adresinden bizlere yazabilirsiniz veya merak ettiğiniz tüm konuları bize iletebilirsiniz.